Obecny czas: 20 Sie 2018, 11:57

Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Mocowanie zderzaka 
Autor Wiadomość

Auto: Mazda 3 MPS 2007 czerwona
Siema. Macie jakiś sposób na mocowanie zderzaka, które już nie trzyma jak powinno po kilkukrotnym zdejmowaniu zderzaka. Przy większych prędkościach poprostu mi odstaje zderzak. Ostatnio jechałem ponad 280 km/h i nagle słyszę jakiś gwizd i chyba był to zderzak. Tak to mi jeszcze nie odstawał(zdjęcie poniżej). Jak sobie z tym poradzić? Widziałem kiedyś gdzieś na zdjęciach mieli takie zaczepy na łączeniach na zewnątrz, ale nie mogę tego znaleźć. Czy macie może jakieś inne sposoby?
Image

Zakuty silnik(tłoki CP, korbowody Manley, śruby ARP), Turbina Hybryda Perun stage 2, FMIC SSG, Downpipe CorkSport, Midpipe HighFlow Cat SSG, Catback Exhaust CorkSport, Tru-3.0 Wide Path Intake System JBR, Sprzęgło ACT Street, HPFP CorkSport, GFB Response BOV, RMM c-pe xFlex Stage1 75A, Bilstein Pro Kit, Shifter Bushings, Zimne świece NGK, EGR usunięty, Balance shaft usunięty, Klapy z kolektora ssącego usunięte, ECU mod PromotoR(402KM; 544Nm),1xZZB

09 Cze 2017, 17:27
Profil Wyślij prywatną wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: Olsztyn
Auto: 3 MPS BK Black
U mnie też odstaje ale nie aż tak, jak u Ciebie. Wymieniałem ślizgi pod zderzakiem, mocowania śrub, dawałem różne podkładki i dalej nie trzymał więc olałem na razie sprawę. Może kiedyś w wolnej chwili znów coś pokombinuję. Przyczyny upatruję w zbyt miękkich zaczepach (oczkach) zderzaka, które z czasem się wyrabiają, a często nawet urywają. Jak znajdziesz jakiś skuteczny sposób na to to daj znać

ECU Mod Stage 3 by DISITune , SRI CorkSport Stage 2, HAWK HPS, Zimmermann Sport, Bilstein B6 przód, Bilstein B8 tył, NGK LTR7IX-11, TMIC StreetUnit, Autotech internals, Turbo hybryda by Perun, Turbosmart BPV, 325KM 471Nm

09 Cze 2017, 23:11

Auto: Mazda 3 MPS 2007 czerwona
Na co dzień mi tak nie odstaje. Ostatnio tak wyszedł. Znalazłem zdjęcie z takimi mocowaniami zderzaka na zewnątrz. Może ktoś wie gdzie takie dostać?
Image

Zakuty silnik(tłoki CP, korbowody Manley, śruby ARP), Turbina Hybryda Perun stage 2, FMIC SSG, Downpipe CorkSport, Midpipe HighFlow Cat SSG, Catback Exhaust CorkSport, Tru-3.0 Wide Path Intake System JBR, Sprzęgło ACT Street, HPFP CorkSport, GFB Response BOV, RMM c-pe xFlex Stage1 75A, Bilstein Pro Kit, Shifter Bushings, Zimne świece NGK, EGR usunięty, Balance shaft usunięty, Klapy z kolektora ssącego usunięte, ECU mod PromotoR(402KM; 544Nm),1xZZB

10 Cze 2017, 09:04
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
Te gumki na zewnątrz to quick release. Wymyślone dla osób które często grzebią w aucie, żeby szybko móc zdać cały zderzak.

https://www.amazon.com/iJDMTOY-Finish-R ... B00JJYPATO

1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech Internals, SSG high flow cat Downpipe, AccessPort, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera + 235/40/18 Dunlop sport Maxx, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shifter, tuned by Justin...

10 Cze 2017, 10:13
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości