Obecny czas: 26 Maj 2018, 18:33

Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Stukanie przy Bassie 
Autor Wiadomość

Auto: Mazda 6 MPS 2006
Hej,
nie wiem czy w dobrym dziale zamieszczam problem także dajcie znać czy gdzieś to przekierować.

Generalnie mam pierdolca na punkcie bassu i zawalam ile fabryka dała dźwięku w mojej Mazdzie 6 MPS, juz jak ją kupiłem to drzwi klekotały ale po paru trasach jest naprawde zle. Głosniki dają rad ale dźwięk klekoczących drzwi - obu + nawet klamek jest nie do zniesienia. Ewidentnie trzeba jakoś to z izolować.

I pytanie, chciałbym spróbować ponaprawiać to sam. A przyznaje, nie znam sie na tym.
Czy da rade to zrobić? Jakie materiały użyć do wygłuszania? Macie z tym exp ?

Czy moze nie ryzykować ze pogorszę sprawę i oddać to gdzieś do zrobienia ?

21 Lip 2017, 10:07
Profil Wyślij prywatną wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Auto: MazdaSpeed 3 BK '08 BLACK
Wklejam link do tematu z innego forum: http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopi ... &start=600

Fotorelacja mojego autorstwa tylko, że w cywilnej 6, ogarniesz to bez problemu jeśli tylko masz wolny dzień lub dwa, dwie ręce do roboty i komplet narzędzi.

Wrażenia:
Drzwi przestały skrzypieć/trzeszczeć/strzelać podczas jazdy po nierównościach lub podczas słuchania muzyki, zamykają się jak w mercedesie, bas jest głębszy, w samochodzie zrobiło się ciszej.

COBB AccessPort, FMIC COBB/Treadestone, SRI COBB/CAB Corksport, BS Grimmspeed, BPV Forge, HPFP internals KMD, AWR Engine Mount (d77), ACT Clutch 6 Puck Sprung/Streetlite Flywheel, Exhaust SSG 3", DP 3" Ultimate Racing, EGR Block Off Kit, Turbo Banjo Bolt, JBR Thermal Throttle Body Gasket & Coolant Bypass Kit, TWM Shifter Base Bushings, OilTemp Gauge, 7" NaviSystem, MaxtonDesign Splliter, BILSTEIN B12 Pro-Kit, 8x18" OZ Ultraleggera, Michelin Pilot Super Sport 225/45/ZR18

21 Lip 2017, 11:46

dzieki obczaje

24 Lip 2017, 09:59

I pytanko co do narzędzie- żeby mnie nie zaskoczyło nic juz w połowie roboty, coś nietypowego tam siedzi czy standardowe krzyżaki itp itd ?

24 Lip 2017, 10:06
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość