Obecny czas: 24 Maj 2018, 11:02

Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Zamulenie po przejsciu z 2" SRI na OEM 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: KrK
Auto: 6 MPS
Hej, po przejsciu z tego dolotu na skrzynke i standardowy filtr mam wrazenie ze zamulilo mi auto. Po zalozeniu Corksporta wszystko bylo ok. Cos tam pewnie mocy doszlo ale niezauwazalnie. Za to po zmianie spowrotem na OEM auto tak jakby dusilo a na wolnych obroty spadaly bardzo nisko. Po kilku dniach tak jakby sie to samo ustawilo i juz sie wyrownaly sie te obroty ale mam wrazenie ze moc mocno spadla. Przestawilo sie to wtedy kiedy raz auto nie chcialo odpalic i dopiero po trzecim razie odpalilo (ale byc moze to zbieg okolicznosci). Nie wiem czy cos z mapa sie stalo? Moze przeplywka uszkodzona? Co radzicie?

26 Lis 2017, 20:12
Profil Wyślij prywatną wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
pewnie się ecu dostosowywał do okrojonego dopływu powietrza... chociaż to podejrzane bo 2 cale to przecież nie jest duży dolot. A teraz już normalnie jeździ i odpala? Masz logi?

1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech Internals, SSG high flow cat Downpipe, AccessPort, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shifter, tuned by Justin...

26 Lis 2017, 20:30
Awatar użytkownika

Miejscowość: KrK
Auto: 6 MPS
Normalnie odpala i jezdzi po tym "przestawieniu sie" kiedy nie odpalil ale mam wrazenie ze moc spadla. Przed tym przestawieniem sie normalnie go dusilo na lekkich obrotach. Cos musialo sie przestawic albo przeplywka uszkodzona. Podjade za niedlugo do kumpla do kumpla to mi sprawdzi na kompie. Na co patrzec, AFR?

30 Lis 2017, 00:52
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
Guthrie napisał(a):
Normalnie odpala i jezdzi po tym "przestawieniu sie" kiedy nie odpalil ale mam wrazenie ze moc spadla. Przed tym przestawieniem sie normalnie go dusilo na lekkich obrotach. Cos musialo sie przestawic albo przeplywka uszkodzona. Podjade za niedlugo do kumpla do kumpla to mi sprawdzi na kompie. Na co patrzec, AFR?

tak, afr na początek na pewno.

1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech Internals, SSG high flow cat Downpipe, AccessPort, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shifter, tuned by Justin...

30 Lis 2017, 11:23
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość