Obecny czas: 26 Maj 2018, 11:13

Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Tylny zderzak w nadwoziu BL 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Auto: Mazda 3 MPS BL 12'
Może będziecie wiedzieli, tylny zderzak w Mazdzie BL widuje w dwóch wariantach jeśli chodzi o MPSy, w wersjach z innymi silnikami również ale wolałbym się skupić na pierwszej opcji.

Część egzemplarzy ma go w jednym kolorze, inna w dwóch, gdzie ten drugi, tj. ten, na którym jest miejsce na odblaski, tablice etc ma kolor przedniej atrapy.

Przechodząc do meritum, od czego zależna była wersja? Zwykły wybór podczas konfiguracji samochodu? Rocznik? Inne? Czy to w ogóle można rozkodować po vinie?

Pytanie nasuwa się z ciekawości i chętnie poznałbym warianty :)

28 Maj 2017, 18:03
Profil Wyślij prywatną wiadomość

Miejscowość: Wrocław
Auto: Citroen C5 - wozidło żony, MazdaSpeed6 - moja zabawka
to byl jakis tam maly lift. oczywiscie zderzak mozna pomalowac. wujekbob zrobil to bez problemow

30 Maj 2017, 07:52
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
nie jestem pewien jak to było z tym zderzakiem. W 2012 bodajże był lift dla BL (mps i zwykłe) i prawdopodobnie wtedy był dodany czarny zderzak - https://commons.wikimedia.org/wiki/File ... ies_2_MY13)_MPS_hatchback_(2012-10-26)_03.jpg

Faktycznie można to samodzielnie pomalować. Wczoraj nawet widziałem YT z USA który sobie plastidipem zrobił dół na czarno... prawie mu wyszło ;)

1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech Internals, SSG high flow cat Downpipe, AccessPort, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shifter, tuned by Justin...

30 Maj 2017, 09:04

Auto: Mazda 3 MPS
Ja mam dolną część plasti dipem zrobioną i połysk plasti glossifier. łatwa robota i jak ci się znudzi ściągasz w 10 min.

I dziadostwo jest wytrzymałe.

30 Maj 2017, 20:52
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość