Obecny czas: 27 Maj 2018, 14:23

Odpowiedz  [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
 Car Audio 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Auto: Madzia3 MPS BK 07
Eonon podobno jest producentem, produkującym dedykowane radia i o ile sie nie mylę, jest to jedyne radio, z którego bez problemu możemy korzystać z komputera w BK. W reszcie firmowych 2din trzeba kombinować :(

19 Maj 2015, 20:39
Profil Wyślij prywatną wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Auto: 3 MPS BK`08
Po zakupie mazdy też kilka dni siedziałem nad tym czy by tego enona nie zakupić dodatkowo z kamerą cofania. Piszą że czyta dane z canbus, ale nigdzie nie piszą jak się je uruchamia na wyświetlaczu, pisałem nawet do sprzedawcy który miał takie na stanie w PL , ( często są oferty że wysyłka z chin ), czy wie jak się uruchamia dane z komputera na tym i powiedział że nie wie ale ( sprzedałem takie już jedno i użytkownik nie miał reklamacji ).

Ostatecznie zmieściłem swoją audiotekę na 6 CD do zmieniarki a pieniądze przeznaczyłem na wizytę w DISItune, i nie narzekam :D

CAI Induction Kit, Aero Kit, DISI Tune,Bilstein B12, VALVOLINE synpower 5w40, NGK, Corksport steering wheel. Corksport RMM, Dunlop sport maxx RT 225/45R18xYokohama W.drive V902A 215/45R18, 302 KM/435 Nm

20 Maj 2015, 04:56
Profil Wyślij prywatną wiadomość WWW
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Auto: Mazda 3 MPS
RED BK
Myslalem nad tym radiem jeszcze przed zakupem Mazdy. Android fajna sprawa i sporo aplikacji ciekawych do auta mozna wgrac :D
Jednak zdecydowalem ze seryjne radio jest tak ladne ze zmienial nie bede i xCarLink wystarczy

(sorry za brak polskich znakow... klawiatura DE)

Manley H-Beam rods/COBB RMM/CP-E xFlex 75duro PMM/ACT HD Clutch Kit 6 Puck Sprung + Streetlite Flywheel/DM EGR Delete Kit/JBR OCC/Turboworks OCC/JBR bushings/COBB knob/
BILSTEIN B12 Pro-Kit/HAWK HPS 5.0/Sparco Assetto Gara 18x8ET45/Dunlop Sport Maxx RT2

20 Maj 2015, 06:15
Awatar użytkownika

hm...Cena mogła by być niższa ale android fajna sprawa :D wejścia miodzio i na czym mi tez zależy to możliwość podłączenia telefonu do rozmów jak i jako odtwarzacz. Ciekaw jestem jak z jakością dźwięku w tym cacku. Nie ukrywam, że mam ochotę na to radyjko, ale kupić kota w worku nie sztuka :P ajaj No i rób co chcesz Panie teraz :D :D :D

20 Maj 2015, 15:33
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
w BK nie ma bluetootha fabrycznie?

1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech Internals, SSG high flow cat Downpipe, AccessPort, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shifter, tuned by Justin...

20 Maj 2015, 15:35
Awatar użytkownika

Niestety nie ;/ Taka mała rzecz a tak bardzo jej brakuje ;d

20 Maj 2015, 15:36
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
a to faktycznie nieco zmienia postać rzeczy przy rozważaniu takiego radyjka. U mnie jako że jest BT fabrycznie, jakość strumieniowania też nie jest zła, to pomysł wstawiania chińskiej jednostki audio odpadał w przedbiegach.

1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech Internals, SSG high flow cat Downpipe, AccessPort, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shifter, tuned by Justin...

20 Maj 2015, 15:40
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Auto: Mazda 3 MPS
RED BK
To jak bedziesz zamawial to zwroc uwage zeby to byl Eonon a nie podrobka bo sa i takie :P

Manley H-Beam rods/COBB RMM/CP-E xFlex 75duro PMM/ACT HD Clutch Kit 6 Puck Sprung + Streetlite Flywheel/DM EGR Delete Kit/JBR OCC/Turboworks OCC/JBR bushings/COBB knob/
BILSTEIN B12 Pro-Kit/HAWK HPS 5.0/Sparco Assetto Gara 18x8ET45/Dunlop Sport Maxx RT2

20 Maj 2015, 15:41
Awatar użytkownika

We Włoszech i w Niemczech znalazłem oferty ;p Zrobię mały rentgen :D Tak czy siak muszę się z tym przespać... Teraz to już sam nie wiem... Nie chciał bym żeby grało to gorzej niż aktualny BOSE ;d a z niego jestem zadowolony ;p

20 Maj 2015, 18:18
Awatar użytkownika

Auto: Mazda 3 MPS BL
IMHO, rzeczy do wzięcia pod uwagę:

1) BT w BLu jest, ale nie powala funkcjami, głównie brakuje książki adresowej i identyfikacji rozmówcy na ekranie. Książka do wybierania jest osobna na poziomie radia, ale ograniczenia na 32 numery, a wprowadzanie i wybieranie tylko głosowe - powodzenia życzę... więc i tu android może pomóc.

2) Poczytajcie w obamowie jak to i BK i w BL współpracuje z autem, sterowanie z kierownicy, fabryczny wyświetlacz - samo radio wyświetli swoje na radiu, ale pozostałe funkcje, z których korzysta wyświetlacz?

3) jw ze szczególną uwagą na komputer pokładowy, czy wywalenie seryjnego radia nie ograniczy funkcji?

20 Maj 2015, 18:38
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 56 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość