Obecny czas: 22 Paź 2018, 02:05

Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Usuniecie emblematów z tylnej klapy+nowe końcówki 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: KrK
Auto: 6 MPS
Hej, jak to zrobic zeby nie uszkodzic lakieru. Da sie w ogole? Usuwal juz ktos?

Ostatnio edytowany przez Guthrie, 29 Wrz 2013, 19:47, edytowano w sumie 1 raz

22 Sie 2013, 12:21
Profil Wyślij prywatną wiadomość

Auto: Golf GTI :D
żyłko wendkarsko, plastikowom takom ... tylko podgrzej najpierw .... ale nie żyłkę ;)

22 Sie 2013, 13:14

Auto: Evo IX
Tak ja Ci fazer mowi. Ja podgrzewalem suszarka i nitka do zebow wycinalem a pozniej pozostalosci kleju odrywalem.
Z ptaszkiem jest wiecej zabawy bo on siedzi w dziurkach <lol> .
Jak masz cos w zamian to go sciagnij i przyklej cos innego bo inaczej Ci dwie dziurki na klapie zostana. Nie wiem czy warto w to sie bawic.
Ja ptaszka tez podgrzewalem suszarnka a pozniej zyletka wycialem ale mialem nowego juz przygotowanego ( pomalowanego na czarno ).
Mozesz tez sobie evil M przykleic :) ja to tez mialem ale zaczelo sie odklejac wiec wrocilem do czarnego ptaszka i jestem zadowolony. Innych znaczkow juz nie mam bo i tak 6ka ma dosc " nadwagi " hahaha .

22 Sie 2013, 19:48
Awatar użytkownika

Kurde, mialem nadzieje ze to wszystko tylko na kleju jest. Ptaszek jest wiec tylko mocowany w tych 2 otworach czy tez na kleju?
No to sobie czarnego ptaszka sprawie <spoko>

23 Sie 2013, 09:34

Guthrie napisał(a):
No to sobie czarnego ptaszka sprawie <spoko>

no to dopiero bedziesz mial branie u pan <lol> hahaha <lol> Powodzenia ;)

PS. Tak tez jest na kleju. Ja go zjechalem delikatnie papierem sciernym, podklad,czarna farba i lakier. Wyglada jak z fabryki.
Jaki kolor masz auta w ogole ? Chetnie pomoge Ci wydac wiecej pieniedzy na jego upiekszenie :) .

23 Sie 2013, 10:29
Awatar użytkownika

Czarny. W planie mam na razie przyciemnienie szyb, gril czarny bez znaczka z przodu, splitter, felgi z RX-8 przemalowane na czarno, zaciski czerwone z bialymi napisami MPS, brak znaczkow z tylu (tylko ptaszek czarny) no i obnizajace sprezyny Eibacha czekaja na zamontowanie. Jak masz jeszcze jakies inne pomysly to dawaj! :)

23 Sie 2013, 11:19

Guthrie napisał(a):
Czarny. W planie mam na razie przyciemnienie szyb, gril czarny bez znaczka z przodu, splitter, felgi z RX-8 przemalowane na czarno, zaciski czerwone z bialymi napisami MPS, brak znaczkow z tylu (tylko ptaszek czarny) no i obnizajace sprezyny Eibacha czekaja na zamontowanie. Jak masz jeszcze jakies inne pomysly to dawaj! :)

Jak by to bylo moje auto to bym to zrobil tak.
- grill bym zostawil, znaczek bym przemalowal na czarno. Wtedy on zginie w czarnym grillu. Przemysl zanim wydasz pieniadze na nowy grill. Ten grill bez znaczka jest mocowany na tasmie i tych dwoch gornych srubkach tylko. Nie ma tych 4 zatrzaskow co oryginal. Jak dobrze mu wstawisz to Ci to moze odleciec to znam takie przypadki. Kwestia gustu w kazdym razie ;)
- pomaranczowe pseudo kierunkowskazy w zderzaku tez bym przemalowal na czarno, to szpeci okropnie to auto.
- felgi na czarno pomalowane wygladaja super w MPSie. Atakuj najlepiej satin black. Moje sa w gloss black i troche kurzu siadzie i juz nie wygladaja tak super. W matt black beda zawsze brudne <lol>
- jak przyciemniasz szyby to przyciemnij sobie kierunkowskazy przy okazji tylko delikatnie zeby je bylo widac
- obnizenie to podstawa bo to nie traktor. Ja mam na H&R jest nisko, bardzo nisko. Czasem az za nisko ale da sie przyzwyczaic.
- tylne znaczki posciagaj i zostaw tylko tego ptaszka przemalowanego na czarno
- splitter musi byc co by auto sie nizsze wydawalo. Jesli bys chcial prawdziwy splitter to proponuje zakup od WRX STI trzeba delikatnie przyciac i jest super.

Jak juz zrobisz wszystkie te mody to bedziesz kopia mojego MPS-a. <lol> Ja mam dodatkowo jeszcze naklejki ale wszystko jest zgrane kolorem i wyglada to calkiem fajnie. Wiecej kosmetyki nie robie bo by bylo za duzo i wszystko bym to spieprzyl <lol> .

23 Sie 2013, 20:47
Awatar użytkownika

Taki mam plan na tyl:
https://www.youtube.com/watch?v=PWQfREF ... ata_player

A z przodu splitter do hawkeye i grill bez znaczka, nie podoba mi sie czarny znaczek z przodu.

Satin black to cos posredniego miedzy matowym a gloss?

A, no i koncowki nowe tylko nie moge znalezc nic co by pasowalo idealnie - owalne 125x95 najlepiej a Ulter ma tylko 120x80

25 Sie 2013, 10:00

Satin black to pomiedzy matt a gloss.
Co do koncowek to ja bym Ci radzil troszke mniejsze zalozyc jak 125x95. Ten rozmiar maja te stockowe pseudo rury wkrecone w zderzak. Nie zapomij ze zakladajac taki rozmair Twoj tlumik bedzie mial drgania i bedzie dotykal zderzaka i go bedzie przytapial. Jetex robiony pod MPS-a ma mniejsze troszke koncoweczki 120x90 i go tez potrafi przytopic jak nie jest dobrze ustawiony.
Szukaj troszke mniejszych koncowek albo bierz te Ultera i jak bedziesz mial problem przy tym bokach gdzie jest 120mm to mozna to pilnikiem zjechac i sladu nawet nie bedzie a 80mm bedzie ladnie siedziec z bezpiecznym 7.5mm odstepem po obydwu stronach.

25 Sie 2013, 18:52
Awatar użytkownika

120x90 daloby 1 centymetr z kazdej strony wiec spoko z drganiami ale takich tez nie moge znalezc.

25 Sie 2013, 19:20
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość