Obecny czas: 26 Maj 2018, 11:16

Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Maska carbon 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
Hej
Czy ktoś z was rozważał może wymianę maski na carbonową? Jest to w ogóle odczuwalna różnica masy? Czy coś takiego w ogóle się sprawdza, jest trwałe i nadaje się na Polskie warunki pogodowe? Auto garażowane ale przecież pod pracą i tak musi stać bez budy.
Koszt 4k,jakby ktoś się zastanawiał.

1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech Internals, SSG high flow cat Downpipe, AccessPort, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shifter, tuned by Justin...

14 Lis 2015, 19:41
Profil Wyślij prywatną wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: wawa
Auto: Speed6
patrząc na wagę maski w 6, to na bank było by to odczuwalne... ale jak jest w 3, czy też jest taka ciężka, to nie wiem.. ale carbon jest mega lekki, więc jeśli zmiana na lekkie koła jest odczuwalna, to maska pewnie też..

14 Lis 2015, 20:03
Awatar użytkownika

Miejscowość: Azjatycki brzeg Wisły
Auto: Z1000 + s197 V8
4k dla 20kg? IMO najgorzej wydane pieniądze jakie można wymyślić w tym aucie, zwłaszcza jeśli to auto na codzień a nie torowy zapierdalacz do wygrywania klasy...

14 Lis 2015, 23:12
Profil Wyślij prywatną wiadomość WWW
Awatar użytkownika

misiekwaw napisał(a):
4k dla 20kg? IMO najgorzej wydane pieniądze jakie można wymyślić w tym aucie, zwłaszcza jeśli to auto na codzień a nie torowy zapierdalacz do wygrywania klasy...

no właśnie... to samo sobie myślę. Mam możliwość kupna takowej, jednak za te pieniądze wolałbym inne rzeczy kupić.

1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech Internals, SSG high flow cat Downpipe, AccessPort, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shifter, tuned by Justin...

14 Lis 2015, 23:44
Awatar użytkownika

Miejscowość: Azjatycki brzeg Wisły
Auto: Z1000 + s197 V8
wiesz, ale szpan i szacun na dzielni priceless <zlosnik> <glupek2> <co jest>

14 Lis 2015, 23:51
Profil Wyślij prywatną wiadomość WWW
Awatar użytkownika

Taki sam szpan byłby jakbym se maskę okleił folią carbonową :)
A dywagacje o tej masce zaczęły się jak zauważyłem pierwszą rdzę u siebie na mojej. Zacząłem dążyć temat i zastanawiać się skąd taka popularność w sumie masek carbonowych. Cena kosmiczna a przecież oszczędza się tylko kilka kilo, jednocześnie wygląda się nieco ostentacyjnie mówiąc delikatnie :)

15 Lis 2015, 00:12
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość