Obecny czas: 21 Wrz 2018, 05:07

Odpowiedz  [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
 [6 MPS] Jakie polecacie tarcze i klocki? 
Autor Wiadomość

Auto: Evo IX
One sie nie nadaja do ostrego hamowania bo pekaja czy wierzysz czy nie Twoja sprawa, ale jak je masz to radzilbym Ci zagladnac do nich. Nie wiem jak jezdzisz ale wiem ze one nie wytrzymuja tego. A jak sie chcesz przekonac to rozgrzej je troche, wstaw w palnik i hamuj. Do normalnej jazdy to dadza rade ale nie wiecej. Znam duzo ludzi z mpsoc z ktorymi mam bardzo dobry kontakt i widzialem zdjecia ktore mi sami wysylali. Nie jest to pojedynczy przypadek. Kiedys chlopaki z mpsoc byli fanami tych tarcz i zoltych klockow. Juz niestety nie sa... Cena ich jest niska,jakosc niestety tez. Szczerze to tez kiedys mialem je kupic ale jak zobaczylem jak pekaja to mnie odrzucilo...
To nie sa performane brake disc ...

Dodam jeszcze ze zdjecia popekanych tarczy zostaly wyslane do MTEC i odpowiedz za kazdym razem byla taka sama. " Widoczne sa slady mocnego hamowania i niestety nie mozemy tego uwzglednic bo te tarcze nie sa przeznaczone do takiego urzytkowania ". Niestety ale tak to wygladalo.
Dlatego MTEC traci klientow z mpsoc.

02 Lis 2013, 23:05
Awatar użytkownika

Miejscowość: KrK
Auto: 6 MPS
Nie odpowiedziales dalej na moje pytania. Ja moge napisac ze znam Pana Jozia co jezdzil traktorem po torze ale mu sie klocki Ferrodo po 2 godzinach skonczyly - wniosek prosty - klocki Ferrodo sa do dupy.
Nie przedstawiasz dowodow ani kontekstu. Nie wiadomo z tego co piszesz jaki jest procent tych "faults" i o jakie uzytkowanie tu chodzi - stad moje drugie pytanie.
Nie czytalem o tym na Mpsoc jeszcze ale juz bez zagladania wiec co przeczytam - kilka katastrof ludzi ktorzy mysleli ze sobia DBA zalozyli i poszaleli, innit?

03 Lis 2013, 00:04
Profil Wyślij prywatną wiadomość

Auto: Evo IX
To co mam Ci tarcze sciagnac zeby to pokazac ? :| Tarcze napewno nie byly urzytkowane na torze. Jesli nie popekaja to zywotnosc ich jest tez krotka. Jednym slowem ponacinany i powiercony szajs.
Moze zapytaj samego MTEC-a do jakiego one sie hamowania nadaja. Z tego co wiem to oni sami zaznaczaja ze tarcze nie sa przeznaczone to ciezkiego hamowania.
Tylko jak sie nie nadaja po jakiego h... je sprzedaja <glupek2> . Wiadomo ze to auto troche mocniejsze niz standard i lekkie tez nie jest.

Zreszta ja na nich nie jezdze, problem mnie nie dotyczy.

03 Lis 2013, 01:00
Awatar użytkownika

Auto: VAZ-2107
Gdzie kupić Ferrodo i jakie to są obecnie koszty? Aktualnie potrzebny jest tył, przód jeszcze jakoś tam wygląda.

23 Gru 2013, 11:45
Awatar użytkownika

Prostując - do 6MPS Ferrodo nic nie produkuje.
Co kupić, gdzie i za ile?

23 Gru 2013, 20:39
Awatar użytkownika

Miejscowość: Łorsoł
Auto: był Speed3'08
Jeżeli chodzi o klocki to brałbym HAWKi. Sensowne ceny mają chyba tu http://www.topendpower.pl/c/pl/16_128_1 ... lcowe.html

24 Gru 2013, 00:18
Profil Wyślij prywatną wiadomość WWW
Awatar użytkownika

Dzięki - czy jest jakaś alternatywa? Na tył, na przód?
Wrażenie z tych Hawków jest takie, że na zimno one W OGÓLE nie hamują.

Ale jeżeli nie ma sensownej alternatywy, to wezmę - cóż począć :)

24 Gru 2013, 09:07
Awatar użytkownika

Miejscowość: Azjatycki brzeg Wisły
Auto: Z1000 + s197 V8
dewlinski napisał(a):
Wrażenie z tych Hawków jest takie, że na zimno one W OGÓLE nie hamują.

Chyba nie jeździłeś na Ferodo DS3000 <co jest> Jak kupiłem WRXa to miałem je założone. Na ciepło hamował jak nie WRX, ale... na zimno to nie było tylko wrażenie że nie hamują... 2 razy o włos minąłem szlaban na wyjeździe z osiedla, na szczęście zdąrzył sie podnieść, a raz wyjechałem z uliczki osiedlowej na główną bez hamownia... Znaczy pedał hamulca miałem jak najbardziej wciśniety <rotfl> <ściana> <rotfl> Całe szczęście że nic nie jechało <pomocy>

24 Gru 2013, 10:13
Profil Wyślij prywatną wiadomość WWW
Awatar użytkownika

Miałem do czynienia z tym klockiem w Evo - potwierdzam, bardzo zabawnie się na tym jeździ w mieście :)

24 Gru 2013, 10:40

Miejscowość: K-ce | G-ce
Auto: mps6
Od wczoraj u mnie Hawk HP+ na przód i chyba seryjna tarcza.
Na zimno działają trochę gorzej niż seria, jak się zagrzeją to piszczą jak w Ikarusie ale hamują zacnie :)

07 Lut 2014, 18:36
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 65 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość