Obecny czas: 21 Wrz 2018, 19:10

Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Wymiana glosnikow 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wawa
Auto: 3 BK MPS
Brzeczy mi jeden sredniotonowiec.
W car audio nie siedze, wiec moze polecicie mi jakies zamienniki na nasze "pozal sie boze" BOSE?
Zamienniki jakosciowo w gore oczywiscie :) I czy jest na rynku jakis Sub, ktory wpasuje sie na to samo miejsce, co obecny (pod fotel), ale geajacy jak Sub, a nie buczaca pierdziocha?

FMIC Precision, SSG 3" DP, SSG 3" CBE, Autotech HPFP internals, ACT Street , skrzynia z MPS BL, Forge BPV Gen2, K&N Typhoon, CPE TIP, Bilstein B14, Tylna lapa TRZ Dog Bone, Stabilizator James Barone Racing, Przewody Hamulcowe HEL, Rota G-force, DBA T3, Ferrodo DS2500, Hawk HPS, strojenie DisiTune

23 Wrz 2014, 00:31
Profil Wyślij prywatną wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: Tarnów
Auto: Mazda 3 BL MPS
Raczej musisz szukać głośnika Bose bo z tego co pamiętam to one nie mają tradycyjnych 4 omów. <glupek2>

27 Wrz 2014, 21:47
Awatar użytkownika

A nie jest tak, że martwić się mam tylko o omc wyjściową wzmacniacza? Jeśli to jest 10W na kanał, to faktycznie - nie napędzi on głośników 8 Ohm-owych.
Zresztą jak już wymieniać, to wszystkie (wysoko i średniotonowce). Pytanie tylko, czy są jakieś zestawy, polecani producenci, itp. Czy lepiej podjechać do firmy specjalizującej się w car audio?

FMIC Precision, SSG 3" DP, SSG 3" CBE, Autotech HPFP internals, ACT Street , skrzynia z MPS BL, Forge BPV Gen2, K&N Typhoon, CPE TIP, Bilstein B14, Tylna lapa TRZ Dog Bone, Stabilizator James Barone Racing, Przewody Hamulcowe HEL, Rota G-force, DBA T3, Ferrodo DS2500, Hawk HPS, strojenie DisiTune

27 Wrz 2014, 21:58
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pabianice
Auto: Expert 2.0 HDI
6 MPS
Bartek, nawet jak zmienisz głośniki to z seryjnej końcówki i tak za wiele nie wyciągniesz.
Jak mówiłem na spocie z przodu mam ten http://uk.jbl.com/jbl_product_detail_uk/gto-609c-view-1.html zestaw.
I gra przyzwoicie ale zasilany jest z drugiego wzmacniacza razem z drugim soobem.
Btw ten temat to chyba nie w ECU powinien być ;)

28 Wrz 2014, 18:34
Profil Wyślij prywatną wiadomość WWW
Awatar użytkownika

Dzięki. Nie chodzi o wyciągnięcie, tylko o wymianę walniętego głośnika.
W domowym systemie głośniki są najważniejszym elementem toru - pod nie dobiera się elektronikę... zazwyczaj :) W car audio nie obowiązują te same reguły? Oczywiście nie mówię o podłączeniu głośników high-end to budżetowego wzmaka, w który zapewne zaopatrzone są nasze Mazdy.

29 Wrz 2014, 08:16
Awatar użytkownika

Miejscowość: Pabianice
Auto: Expert 2.0 HDI
6 MPS
No to wymieniaj na sprawny seryjny i po kłopocie :) tam skąd nasz spojler pewnie będą jeszcze mieli jakieś graty z
trójki. Mogę się dowiedzieć jak chcesz.

29 Wrz 2014, 11:12
Profil Wyślij prywatną wiadomość WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość