Obecny czas: 21 Sty 2019, 18:37

Odpowiedz  [ 1313 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 128, 129, 130, 131, 132  Następna
 Chcę kupić MPS'a, zna ktoś to auto? - opinie o autach z ogłoszeń 
Autor Wiadomość

Auto: Mazda 3 MPS
Dziękuje Wam Panowie

Najprawdopodobniej wybiorę się w sobotę w trasę : Radom (jest aktualna ale nie odnowił ogłoszenia) i Lublin i zobaczę dwa auta jednego dnia robiąc ok 500km.
Ta trzecia z różowymi felgami mam do niej ponad 300km...

10 Sty 2019, 15:24
Profil Wyślij prywatną wiadomość
Awatar użytkownika

Auto: Mazda 3 MPS BL 2009r.
Radom czarna na gwincie? Jeśli tak to już odpusc.

11 Sty 2019, 09:01

A możesz napisać dlaczego?

Odpuściłem ją, jedziemy jutro brać tą od użytkownika nie od handlarza.

11 Sty 2019, 23:35

Cześć wszystkim, jestem tutaj nowy. Nosze się z zamiarem kupna mazdy 6 mps.
Znalazłem takie bolidy, które mnie zainteresiwaly:
Czy ktoś coś wie na ich temat ?
Pierwszy jest z Bielska Białej:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-m ... BCkSf.html
Drugi w Radomiu przyjechał że Szwajcarii:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-2 ... 40568691fc
Będę wdzięczny za jakie kolejek podpowiedzi.
Pozdrawiam

12 Sty 2019, 21:16

rastafuraj napisał(a):
A możesz napisać dlaczego?

Odpuściłem ją, jedziemy jutro brać tą od użytkownika nie od handlarza.

Kupiliśmy ta mazde dzięki za pomocne uwagi. Sprawdziliśmy kompresję i sprawdziliśmy się z moją zdrowa BL. Auto jest fajne. Powiem koledze by się zalogowal

Image

12 Sty 2019, 21:29
Awatar użytkownika

Miejscowość: wawa
Auto: Speed6
Lucjusz, tą z Radomia stoi już dobry rok.. Radom + Szwajcaria+ handlarz= omijaj z daleka.
Drugi egzemplarz, mega fajny kolor.. ale do dokładnego sprawdzenia.. znów.. to komis.. jeśli oni to ściągnęli i zarejestrowali, to pomysł za ile ja kupili k w jakim stanie ona była. Jeśli to nie oni je sprowadziło, to dokładnie trzeba sprawdzić blachę, silnik.( Posłuchać czy przy odpalaniu nie słychać grzechotania, czy kompresja jest, i czy turbo nie dymi).

13 Sty 2019, 11:49

Torek - ogladalem ja, w plasce jest od 2008 była u jednego właściciela, później obecny właściciel ja kupił i rozbił nie on tylko podobno mechanik po roku czy jakoś tak i od tamtego czasu praktycznie stoi i jest tylko co jakiś czas przepalana. Silnik podobno był w mazdzie remontowany na gwarancji - muszę to sprawdzić w mazdzie, papiery też podobno na to są. Sam samochód to tak:
Wilgoć w środku, jest pleśń na dywanikach, widać że zastany środek. Ż prawej strony w bagażniku w tym schowku woda jest i pleśń. Drzwi prawe były kiedyś niebieskie i są sobotę na dole na zgrzwie(Do wymiany), błotniki przedni ledwo przykrecony, zbiornoczek płynu do wspomagania klejnoy, a w tym rejonie mokro od niego bo czerwony płyn. Brakuje bocznych plastików na podszybiu. Silnik pracuje równo, osłony był przy mnie na zimnym , po rozgrzanie chodził też dobrze, zero dymienia na zimnym i na rozgrzanym, zawieszenie Ok, amortyzatory też i hamulce- byłem na stacji diagnostycznej z nim, mocowanie tylnego cyfra Ok, ale OEM więc do wymiany. Chce zbadać w tym tygodniu kompresję i zabrać go na geometrię. Ogólnie samochód potrzebuje dużo miłości :)
Nie spodziewałem się że stoi rok już. Wiem tylko że tablice że Szwajcarii to fake:) wyjazdowe są inne a i przednia jest mniejsza zawsze:)
Znalazłem też speeda czarnego z okolic Wrocławia. Podeślę link później.
Jakie uwagi, przyslenia, podpowiedzi? Iść w taki czerwony mps'a czy raczej odpuścić?
Kolejne znalezisko to czarna mps z okolic Wrocławia:
https://www.otomoto.pl/oferta/mazda-6-m ... ARwik.html

13 Sty 2019, 17:12
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
Lucjusz napisał(a):
Silnik podobno był w mazdzie remontowany na gwarancji - muszę to sprawdzić w mazdzie, papiery też podobno na to są.

na gwarancji to się silnik wymienia raczej a nie remontuje. Co oni tam niby remontowali?

Cytuj:
Wiem tylko że tablice że Szwajcarii to fake:) wyjazdowe są inne a i przednia jest mniejsza zawsze:)

jak handlarz kłamie nawet w sprawie pochodzenia pojazdu, to ciekawe co jeszcze ciekawego ukrywa.

1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech HPFP, Cobb v3 AccessPort, SSG high flow cat Downpipe, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera + 235/40/18 Dunlop sport Maxx, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shift plate, axel-back Magnaflow, J-TUNED

14 Sty 2019, 08:03

Tego dowiem sie w tym tygodniu. Też jestem ciekaw.
A podciekajaca woda do bagażnika to jest jakiś częsty przypadek czy raczej nie? W tej dziurze pi prawej stronie była woda i na tapicerce pleśń jak na starym chlebie.

Dlatego ta z Radomia skreslilem z listy.
Mam tą czerwoną z Bielska i czarna z Wrocławia.
Czerwona sprawdzam.

14 Sty 2019, 08:10
Awatar użytkownika

Miejscowość: Gdańsk
Auto: Mazda 3 MPS BL 2.3 DISI L3 VDT 2010
BTW - na forum jakiś ziomek sprzedaje czarną 6-stkę

1xZZB, turbo BNR Stage 1, Autotech HPFP, Cobb v3 AccessPort, SSG high flow cat Downpipe, CPE xflex RMM, RSB Whiteline, HTP 3'' intake, OZ Ultraleggera + 235/40/18 Dunlop sport Maxx, NGK LTR7IX-11, TMIC 3", Short Shift plate, axel-back Magnaflow, J-TUNED

14 Sty 2019, 08:14
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 1313 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 128, 129, 130, 131, 132  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość