Obecny czas: 20 Sie 2018, 16:22

Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 ABBCO Kraków, Mirosław Dusik 
Autor Wiadomość

Miejscowość: K-ce | G-ce
Auto: mps6
Serwisuje swoje auto u Mirka od ponad roku i szczerze, bezinteresownie polecam.
Chłop z bardzo dużym doświadczeniem jeśli chodzi o MPS, robotę wykonuję porządnie, uczciwie i w dobrych pieniądzach.
Czasami jest problem z terminami ale zawsze można z nim się dogadać, jest na u nas na forum :)
Jakby ktoś miał na południu kłopot z serwisem swojego MPSa to śmiało może uderzać do Mirka.

26 Mar 2015, 18:19
Profil Wyślij prywatną wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Auto: Mazda 3 MPS
RED BK
Również bardzo polecam :)

02 Kwi 2015, 09:47

Miejscowość: Wrocław
Auto: Citroen C5 - wozidło żony, MazdaSpeed6 - moja zabawka
moj Speed6 tez czeka na swoja kolei u Mirka. Niestety pojechal tam na lawecie prosto z JapFestu w Legnicy...

Mirek oczywiscie polecony przez Feata :) i dodatkowo lepszy dojazd niz do Warszawy

02 Sie 2016, 14:19
Awatar użytkownika

Miejscowość: KrK
Auto: 6 MPS
NIE POLECAM. Jak chcecie auto na wymianę oleju w skrzyni oddać i odebrać z haczącymi biegami i wypadająca dwójka oraz sporym dodatkowym przebiegiem to możecie ryzykować. Ogólnie chamstwo i druciarstwo straszne a od właściciela non stop czuć wódę.

02 Mar 2018, 00:06

Auto: Evo IX
Guthrie napisał(a):
NIE POLECAM. Jak chcecie auto na wymianę oleju w skrzyni oddać i odebrać z haczącymi biegami i wypadająca dwójka oraz sporym dodatkowym przebiegiem to możecie ryzykować. Ogólnie chamstwo i druciarstwo straszne a od właściciela non stop czuć wódę.

Wystarczy poczytac jego posty a jesli ktos kto zna sie na MPS to by go omijal z daleka. Wode to nawet na forum czuc ale coz pic mu nikt nie za broni ale druciarstwo i chamstwo to pierwsza klasa juz.
D... lizac bede mu ci ktorzy nie sa w stanie sami ogarnac auta albo nie maja juz nikogo innego ...

02 Mar 2018, 00:38

Miejscowość: Wrocław
Auto: Citroen C5 - wozidło żony, MazdaSpeed6 - moja zabawka
ja bylem u Mirka 1.5 roku temu. wtedy wszystko bylo OK. ale tez ostatnio slyszalem opinie jak powyzej.

02 Mar 2018, 10:51
Awatar użytkownika

Miejscowość: Rzeszów
Auto: Mazda 3 MPS 383 PS
tak podejrzewalem i dlatego nigdy sie nie skusilem mimo zem z poludnia tylko latam do wawy, dzieki za potwierdzenie, pewne sprawy trzeba nazywac po imieniu

/tłoki CP/korby Manley/grubsze tuleje cylindrów/szpilki ARP/usunięty balans/Motul 300V/Autotech HPFP/NGK 6510/turbo hybryda Perun stage 2/wycięte klapki z kolektora dolotowego/uszczelki JBR/usunięty EGR/SSG duży FMIC z orurowaniem pod silnikiem/GFB BOV/dolot 3" JBR/wydech 3" SSG/Bilstein B8/Eibach Pro Kit/ACT street/CPE RMM/custom SSP/Bridgestone Potenza S001/Sparco Pista/DBA street/Ferodo DS2500/stalowy oplot Goodridge/Motul RBF600/wskaźniki ProGRaceRC/strojenie Disitune/

02 Mar 2018, 11:23

Guthrie napisał(a):

A teraz opisz sytuację z tą skrzynią od początku by było jasno i czytelnie dla wszystkich. I nie obrażaj się, że w tamtym roku nie chciałem Cię obsłużyć.

02 Mar 2018, 19:23

Albo zrobimy inaczej, ja opiszę a Ty albo pod tym się podpiszesz albo nie wiem co.... Ja Twoich relacji z kobietą w domu naprawiał nie będę. Przyjechałeś, Mirek biegi mi haczą, wsiadam jak to zwykle po wódzie, przepinam sto razy, wszystko wchodzi, mówię, przypierdalasz się, Ty nie, to sprzedałem Ci używkę skrzynie, przyjeżdżasz mówisz gorsza niż moja. Jedyny błąd jaki popełniłem, to to że wtedy nie kazałem Ci wypierdalać, bo jeśli na sto zmian mi nie haczy, to powinienem Ci powiedzieć jedź Pan stąd, a problem leżał w Twojej głowie, psychologiem jestem lecz czynnie tego zawodu nie wykonuje.

02 Mar 2018, 22:05

A Ty Pafko jak myslisz ? Bo Gutri ma zakaz korzystania z komputera w wikendy. A na Olrzyna przyjdzie pora.

03 Mar 2018, 12:16
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość