Obecny czas: 26 Maj 2018, 18:45

Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 ABBCO Kraków, Mirosław Dusik 
Autor Wiadomość

Auto: Evo IX
Jak mam byc szczery to do MPS-a duzo Ci wiedzy jeszcze brakuje <czytaj> i fakt zamiast zrobic pewne rzeczy jak powinno sie robic, zastepujesz to "druciarstwem" i niewiedza. Najgorsze jest to ze niektorzy klienci nie maja pojecia jak zrobic to czy tamto ale to nie jest ich wina, oni nie sa mechanikami a klientami ktorzy placa za wykonanie uslugi.
Co do gorzaly to Twoja prywatna sprawa ale na kliencie to dobrego wrazenia nie zrobi jak i wulgarnosc na forum ktorej nie brakuje.

PS. Co do skrzyni to sie nie wypowiem bo nie znam tematu o co poszlo.

04 Mar 2018, 17:56
Awatar użytkownika

Miejscowość: wawa
Auto: Speed6
Sorry za OT, Pavko, pozbyłeś się 6mps?Bo w podpisie widzę Evo IX? :)

04 Mar 2018, 20:10
Profil Wyślij prywatną wiadomość

Auto: Evo IX
Tak 6ka poleciala ale nie powiem dobrze sie nia bawilem. Troche szkoda bylo ale jednak to ciezkie auto i zdecydowalem sie powrocic do Evo tym razem do seri 9.
Z MPS przynajmniej sie czlowiek nie nudzil bo zawsze cos bylo do roboty <lol> <zeby>

04 Mar 2018, 22:11
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków / Doncaster
Auto: w poszukiwaniu
oo pavko, fajnie wiedzieć, bo ja jestem teraz na etapie poszukiwania evo, ale wybór padł na 6, jak coś to będę pisał priv, pozdro

04 Mar 2018, 22:41

Auto: 6 MPS
A teraz będzie szkolenie z druciarstwa. Podkładka pod wtrysk do MPSa kosztuje 130 PLN. Dołóżmy do tego wszyskie uszczelki. Wyjdzie pod 2k. Jeszcze nie zdażył się klient który to zaakceptuje. Dlaczego MPS pali przy napierdalaniu po mieście 30L a EWO 10 60L, Pafko na to pytanie odpowie ? Szczyt druciarstwa jaki w życiu zrobiłem, urwał się przegub napędowy zewnętrzny w Jaguarze, Pan mówi, mam wykupione 5 dni w zakopcu z rodziną, zrób Pan coś. Dzwonimy do Jaguara, przegub będzie za 6 dni, wziąłem przegub z Hondy Accord, nie pasował ani do półośki ani do piasty, przyspawałem do półoski, wpuściłem go w piaste i przyspawałem tak by można by go było obciąć. Facet dzwoni do mnie po feriach i mówi dziękuje Panie Mirku. Czy to jest druciarstwo ?

07 Mar 2018, 00:18
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość