Obecny czas: 24 Lut 2019, 00:09

Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
 Na sprzedaż Mazda 6 MPS w czerwonym kolorze 
Autor Wiadomość

Auto: Mazda 6 MPS
Mam na sprzedaż swoją czerwoną perełkę w postaci Mazdy 6 MPS

Auto posiadam w swoich rękach od dwóch lat nic mi się w nim przez ten czas nie zepsuło po za pompą wspomagania która została zamieniona na oryginał. Głównym powodem sprzedaży jak to zawsze bywa jest kasa. Koledzy z Krakowa dość dobrze znają to autko wiec śmiało można zapytać czy jest warta uwagi, cena jaka mnie interesuje to 22000zł i nie jest adekwatna do stanu faktycznego po prostu zależy mi na jak najszybszej sprzedaży. Zainteresowanym podsyłam link ze zdjęciami

https://drive.google.com/open?id=0B_JKe ... U9ncXBlWDg

22 Sty 2018, 16:46
Profil Wyślij prywatną wiadomość

Auto: Oby czerwona mps 6
Poszło PW

04 Lut 2018, 17:04
Awatar użytkownika

Miejscowość: wawa
Auto: Speed6
Cas, z tego co się orientuję, to już się sprzedała.

Engine made by Dziak Motorsport, Wiseco pistons, Manley rods, GTX2871R, BOV Properfect, WG Tial, King bearings, JBR3' Intake, 3b Map, Autotech, 3,25'DP, 3' exaust, Cobb AccessPort, Turbotimer, FMIC 600x300, Damond egr delete kit, Damond oil Catch can stage 3, CPE injector seals, ACT 6 Puck Clutch Kit with Prolite Flywheel, H&R Monotube, Strojenie Disi Tune. ***HP, ***Nm

04 Lut 2018, 21:47
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków
Auto: MazdaSpeed 3 BK '08 BLACK
Dokładnie :)

COBB AccessPort, FMIC COBB/Treadestone, SRI COBB/CAB Corksport, BS Grimmspeed, BPV Forge, HPFP internals KMD, AWR Engine Mount (d77), ACT Clutch 6 Puck Sprung/Streetlite Flywheel, Exhaust SSG 3", DP 3" Ultimate Racing, EGR Block Off Kit, Turbo Banjo Bolt, JBR Thermal Throttle Body Gasket & Coolant Bypass Kit, TWM Shifter Base Bushings, OilTemp Gauge, 7" NaviSystem, MaxtonDesign Splliter, BILSTEIN B12 Pro-Kit, 8x18" OZ Ultraleggera, Michelin Pilot Super Sport 225/45/ZR18

04 Lut 2018, 21:49

Auto: Oby czerwona mps 6
No żesz urwa mać <płacze> <płacze> <płacze> <płacze> <płacze> ma ktoś info o jakiejś czerwonej 6 mps? Ktoś kogoś zna kto taka ma ? Bądź dajcie namiary na tego kto ja kupił to ją odkupie <płacze>

05 Lut 2018, 11:37
Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków / Doncaster
Auto: w poszukiwaniu
ciesz się, że jej nie kupiłeś ;)

06 Lut 2018, 00:10
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.   [ 6 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości